Hakkımızda

 

 

 

SYMEX INTERNATIONAL İŞ  MAKİNALARI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

         Şirketimiz Symex  Internatıonal  Holding  A.Ş.Kuveyt  Dubai   merkezleri   NASER  AL-SAYER GROUP ‘un Türkiye,deki yatırımlarını  planlamak  ve organize  etmek üzere  kurulmuştur. Symex  Internatıonal  İş Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti. ise, 2008 yılında Symex   Internatıonal  Holding A.Ş.’nin ilk iştiraki olarak kurulmuştur. Araç üstü beton  mikseri (Transmikse r) üretimi yapmak üzere planlanan fakrikamız  Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde 40.000m2’lik arsa üzerine  kuruludur  ve yılda 960 adet beton mikser üretebilecek şekikde tasarlanmıştır.

Naser AL-Sayer  Group, 1952 yılında kurulmuştur. Kuveyt-Dubai merkezli olarak değişik  sektörlerde 48’den fazla şirketi bünyesinde bulunduran Naser AL-Sayer  Group, otomotiv başta olmak üzere  inşaat ve taahhüt, gıda, elektronik, mobilya ısıtma-sogutma, araç kiralama, nakliye, haberleşme, mutfak ekipmanları, hazır beton, asfalt ve agrega, enerji ve sigota alanlarında faaliyet göstermektedir.

Otomotiv  alanındaki yaptığı  çalışmalarda, Toyota Otomobilleri, Hyundai İş  Makineleri, Renault  Kamyonları gibi  otomotiv devleini; buna ek olarak Canon Sagem ve Alcatel gibi elektronik  devlerin bünyesinde  bulundurmaktadır. AL-Sayer Group adına  Dünya’nın  birçok  yerinde faaliyet gösteren şirketlerden bazıları; Moritanya, Fransa ve Cezair’de  bulunmaktadır.

Symex  International  İş Makinaları  San ve Tic. Ltd.Şti. olarak beton mikserin dışında Semi Treyler (treyler mikser) ,Oto Taşıyıcı Treyler ve Çöp Kamyonları üzerine de çalışmalar  yapmaktadır .Bu kapsamda Aksaray Organize Sanayi Bölgesi’ndeki arsasına diğer araç  üstü   montaj ekipmanı için fabrikalar inşa etmeyi planlamaktadır.

Hedefimiz; Türkiye’yi Avrupa, Orta Doğu , Kuzey Afrika ve Türk Cumhuriyetleri’ne açılan stratejik bir merkez haline  getirebilmektir. Her ürettiği ürün ile üretim sektöründe giderek büyüyen  bir  pazar elde edrek ilerlemeyi, ürettiği  ürünler için taahhüt ettiği teknik servis ve diğer satış-satış hizmetleri ile müşteri portföyünü daha da  genişletmeyi amaç edinmiştir.

 

Adres             :

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ R. TAYYİP ERDOĞAN BULVARI 5.SOKAK NO:10 AKSARAY 


TEL                  :0382 266 24 60

FAX                 :0382 266 24 33

E-Mail             :info@symex.com.tr                                                                                  

 

Fotoğraflar

Videolar